Detalii loc de munca

Descrierea jobului

În calitate de Contabil junior în VEO, principalele tale misiuni vor fi: -Verificarea documentelor primare (justificative) primite astfel încât acestea să conțină toate elementele reglementate de legislația în domeniu; -Verificarea balanței personal (solduri avansuri spre decontare); -Întocmirea și înregistrarea documentelor aferente încasărilor și plăților cu numerar de la sediu, listare Registru de Casă; -Participarea la operațiuni de reconciliere conturi contabile; -Arhivarea documentelor primare.

Cerinte

Alătură-te echipei noastre de profesioniști în domeniul Financiar – Contabil, la sediul din Iași! Căutăm un coleg implicat, autonom și orientat către rezultate! Pentru reușită în această misiune este nevoie de: - Studii economice, cunoștințe contabile; - Experiența în domeniul Contabilității de 1-2 ani reprezintă un avantaj; - Experiență de operare Excel; - Capacitate de prioritizare task-uri; - Capacitate de analiza logică și numerică; - Cunoașterea programului de lucru SAP (constituie un avantaj); - Cunoștințe de limbă franceză nivel începator (constituie un avantaj). Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja