Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

În calitate de Contabil junior in Veo, principalele tale misiuni vor fi: - Realizarea viramentelor către furnizori şi a plătilor inter-societăţi - Tratarea somatiilor de plată şi comunicarea cu furnizorii - Reconcilierea şi controlul conturilor (banca, furnizori, clienţi, conturi generale) - Lansarea amortizărilor - Realizarea declaratiilor de TVA .

Cerinte

Dacă responsabilitatea, atentia la detalii si spiritul organizatoric te definesc, atunci te asteptăm să te alături Departamentului Financiar - Contabil la sediul nostru din Bucuresti. Pentru reusita în această misiune este nevoie de: - Studii superioare, în domeniul economic/contabilitate - Cunostinţe solide de contabilitate primară - Utilizarea programelor informatice de contabilitate (cunoasterea programului SAP reprezintă un avantaj) - Operare MS Office nivel mediu - Limba franceză nivel minim mediu (B2) - Capacitate de analiză şi atenţie la detalii - Organizare, initiativă şi reactivitate - Rigurozitate, Perseverentă - Capacitatea de a lucra în echipă, sociabilitate şi atitudine pozitivă, dinamism. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja