Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Starjobs recruteaza un CONTABIL PRIMAR pentru clientul din Cluj-Napoca, societate ce are ca obiect principal de activitatelucrari speciale de constructii. Responsabilitati: - contabilizarea facturilor - inregistrarea incasarilor si platilor, facturilor, intrarilor de marfa - operarea zilnica a facturilor emise, a incasarilor pe facturi, avansurile, platilor - verificarea zilnica a soldurilor din banca, casa si avansurile din trezorerie - incadrarea corecta a documentelor contabilizate pe venituri si cheltuieli - centralizarea datelor, situatiilor financiar-contabile, etc.

Cerinte

Cerinte: - studii economice - experienta de 1-3 ani in domeniul contabil - cunoasterea programului WinMentor - capacitate buna de organizare, responsabilitate, dinamism - disponibilitate de angajare incepand cu data de 05.01.2015 Beneficii Oferite Transport decontat. Disponibilitate de angajare incepand cu data de 05.01.2015. Persoanele interesate sunt invitate sa-si trimita CV-ul pana la data de 16.12.2014.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja