Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- coordoneaza si verifica activitatea din departamentul de contabilitate fiind implicat si in procesul de dezvoltare a echipei din subordine; - verifica documentele contabile si asigura supervizarea financiar-contabila a acestora; - intocmeste balanta contabila si face analize pe baza rezultatelor obtinute si previzionate; - pregateste declaratiile si raportarile periodice, lunare, semestriale si anuale;

Cerinte

- studii superioare de contabilitate si experienta in domeniu de minim 5 ani; - cunoştinţe teoretice şi practice in domeniul legislatiei economice necesare exercitării funcţiei; - competenţă managerială, experienta in coordonarea unei echipe; - abilitati de comunicare (relationare), seriozitate, personalitate dinamica; - Integritate morală şi etică profesională; - cunostinte avansate de operare PC (Excel in special); Beneficii Oferite - mediu de lucru placut; - colaborare cu o echipa profesionista; - posibilitate de dezvoltare profesionala;

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja