Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Responsabilitati: • Controlează zilnic calitatea produselor finite, în punctele de sortare; • Verifică, gestionează şi acordă nuanţele pe produsul finit; • Efectuează probe de control al calităţii produsului finit, la ieşirea din cuptoarele de ardere; • Efectuează măsurători ale planeităţii plăcilor; • Verifică modul de ambalare, conformitatea marcajelor pe cutii şi modul de paletizare; • Întocmeşte Rapoartele de control, ce cuprind rezultatele controalelor efectuate;

Cerinte

Cautam o persoana care: • Are studii medii in domeniul tehnic sau experienta de munca in fabrica de productie; • Este dispusa sa lucreze in schimburi de 8 ore,cu munca de noapte si weekend (spor salarial); • Stie sa foloseasca calculatorul ( Excel, Word); • Este capabila de efort fizic mediu ( trebuie sa manipuleze produsul finit in cadrul activitatii de control calitate); • Are experienta in controlul calitatii (constituie avantaj).

1 pozitii disponibile