Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

In calitate de Controlor de gestiune, principalele tale misiuni vor consta în: - Realizarea de rapoarte de analiză economico-financiară care să asigure un management eficient al activităților din cadrul firmei; - Monitorizarea gradului de atingere a obiectivelor specifice fiecărei activități din cadrul departamentelor din companie ; - Identificarea serviciilor performante, cât și a celor problematice, cu scopul de a le propune axe de ameliorare; - Analiza cifrei de afaceri, a costurilor, a rentabilității investiților; - Realizarea si prezentarea de analize/rapoarte punctuale la solicitarea managementului. Beneficii: -Mediu de lucru internațional, cu reale oportunităti de dezvoltare personală și profesională; -Atmosferă de lucru prietenoasă și spirit colegial; -Pachet salarial motivant

Cerinte

Candidatul ideal: Ești o persoană riguroasă, cu spirit analitic și capacitate de sinteză? Iți place să lucrezi cu cifre și acorzi atenție detaliilor? Dacă răspunsul tău este « DA », atunci te invităm să te alături departamentului Control de gestiune din Iași. Pentru reușita în această misiune vei avea nevoie de: - Experiență de cel putin 2-3 ani în domeniul economic/financiar (reprezintă un avantaj experiența în control de gestiune sau analiză financiară); Cunostinṭe de limbă franceză la nivel mediu (minim B1) sai/sau limba engleza (minim B2) - Cunostinṭe de utilizare Excel (Funcții și Pivot Tables la nivel mediu) ; - Capacitate de adaptare la un mediu dinamic și intreprinzător; - Capacitate de invatare rapida; - Capacitate de sinteză și spirit analitic; - Capacitatea de organizare si prioritizare

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai