Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Moldova

Descrierea jobului - Moldova

În calitate de Controlor de Gestiune, principalele tale misiuni constau în: - Asigurarea şi gestionarea dezvoltării rapoartelor ce permit monitorizarea permanentă a indicatorilor de gestiune necesari pentru evaluarea diferitelor activităţi din cadrul societăţii, în vederea asigurării unui serviciu la standarde ridicate de calitate; - Asigurarea respectării procedurilor şi a strategiilor stabilite; - Elaborarea rapoartelor săptămânale şi lunare pentru a determina indicatorii de performanţă pe diverse activităţi ale clientului; - Colectarea şi sintetizarea datelor preliminare în vederea elaborării rapoartelor specifice; - Respectarea termenelor de predare a rapoartelor. Beneficii: -Mediu de lucru internaţional, cu reale oportunităţi de dezvoltare personală şi profesională; -Atmosferă de lucru prietenoasă şi spirit colegial; -Pachet salarial motivant.

Cerinte

Candidatul ideal: Pentru reuşita în această misiune ai nevoie de: - Experienţă de cel puţin 1 an în domeniul economic/financiar (reprezintă un avantaj experienţă în control de gestiune sau analiză financiară); - Studii superioare economice; - Cunoaşterea limbii engleze la un nivel mediu-avansat (B2); - Cunoaşterea limbii franceze la un nivel începător spre mediu (A2-B1); - Cunoştinţe de Excel (reprezintă un avantaj experienţă în lucrul cu macro-uri şi SQL);

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai