Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Moldova

Descrierea jobului - Moldova

Eşti o persoană riguroasă, cu spirit analitic şi capacitate de sinteza? Îţi place să lucrezi cu cifre şi acorzi atenţie detaliilor? Dacă răspunsul tău este « DA », atunci te invităm să te alături echipei Control de gestiune de la Chişinău. În calitate de Controlor de gestiune, principalele tale misiuni constau în: - Asigurarea şi gestionarea dezvoltării rapoartelor ce permit monitorizarea permanentă a indicatorilor de gestiune necesari pentru evaluarea diferitelor activităţi din cadrul societăţii, în vederea asigurării unui serviciu la standarde ridicate de calitate; - Asigurarea respectării procedurilor şi a strategiilor stabilite; - Elaborarea rapoartelor săptămânale şi lunare pentru a determina indicatori de performanţă pe diverse activităţi ale clientului; - Colectarea şi sintetizarea datelor preliminare în vederea elaborării rapoartelor specifice; - Respectarea termenelor de predare a rapoartelor. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere înr-un mediu profesionist, alături de o echipa dinamică şi de succes; - Pachet salarial atractiv;

Cerinte

- Studii superioare economice (în curs sau finisate); - Cunoştinţe solide de operare pachet MS Office – în special Excel; - Cunoaşterea limbii engleze - avantaj; - Cunoaşterea limbii franceze la un nivel începător spre mediu (A2-B1); - Rigurozitate şi responsabilitate; - Atenţie la detalii;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai