Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cine suntem noi? Eastmen este o firma de recrutare, cu experții romani si maghiari care mediază clienții olandezi . Descrierea locului de munca: Coordonatorul logistica joaca un rol foarte important in companie, deorece este persoana care raspunde de posibilii candidati ajunsi in tara respectiva, Olanda, fiindu-le prima persoana de contact in legatura cu orice intrebari/probleme ale acestora, astfel incat comunicarea este foarte importanta. Descrierea detaliata a postului: - Organizarea calatoriei persoanei care urmeaza sa plece in motiv de recrutare, luand legatura incontinuu cu birourile din Romania si Ungaria - Monitorizarea regulata a locuintelor de pe teritoriul intregii tari olandeze - Intampinarea candidatilor la aeroport - Incheierea de contracte cu candidatii - Alte sarcini administrative - Abilitatea de a raspunde la orice intrebari a candidatilor in legatura cu salariile acestora - Comunicarea continua cu managerii companiei Eastmen si a personalului din birourile de recrutare Atentie! Acest post necesita lucrul indeaproape, 24/7, cu inca un coordonator deja existent, fiind nevoie de a imparti si locuinta cu aceasta persoana.

Cerinte

- Capabil de a lucra si independent, precum si abilitatea de integrare rapida intr-un mediu nou - Program de lucru flexibil, care permite mult timp liber, dar in acelasi timp uneori este nevoie de a lucra si pe timp de noapte sau la sfarsit de saptamana - Toate activitatile trebuiesc tinute la curent, chiar si dupa incheierea acestora - Vorbirea fluenta a limbilor romana si engleza, limba olandeza si maghiara este un avantaj. - Bune abilitati de comunicare - Carnet de conducere categoria B - Bune abilitati de folosirea PC-ului Se ofera: - Sansa unei experiente pe cale internationala - Locuinta si cheltuielile pentru deplasari sunt asigurate de firma - Se ofera masina, telefon si laptop de serviciu Daca sunteti interesat de acest loc de munca, asteptam CV-ul dumneavoastra in limba engleza

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja