Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Starjobs selecteaza un Coordonator Vanzari cu experienta pentru clientul sau, companie ce ofera servicii de consultanta in Cluj-Napoca. • crearea unei echipe de vanzari, • recrutare personalului • Instruirea personalului • mentorat personal • redactarea rapoartelor administrative • participarea activă la dezvoltarea strategiei motivaționale • organizarea activitatii biroului, stabilirea regulilor disciplinare si punerea lor in aplicare • efectuarea si pastrarea statisticilor legate de implementarea planul de afaceri

Cerinte

Cerinte • capacitate de a lucra în mod independent • abilitatile de mentorat • capacitate de constientizare a sarcinilor • orientare spre atingerea obiectivelor • disciplina • bune abilitati de utilizare a MS Office • vorbitor nativ maghiara (avantaj) • limba engleza fluent • experienta in vanzari pe teren ca agent vanzari sau ca sales manager Beneficii Oferite • asigurarea unei functii provocatoare • suport continuu din partea managementului • loc de munca stabil • venit competitiv compus din: salariu fix si bonusuri de performanta

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Maghiara, Engleza

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja