Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam croitori, cu experienta relevanta in domeniu, pentru clientul nostru, atelier de croitorie ce executa haine la comanda, modele unicat si serii mici, din Bucuresti. Acestia vor avea urmatoarele responsabilitati: - primirea comenzii de lucru; - pregatirea materialelor pentru croire; - executarea croirii conform tiparului primit; - finisarea produsului; - realizarea si respectarea normelor de lucru; - respectarea sarcinilor de lucru, exigentelor cantitative si calitative; - supravegherea bunei functionari a utilajelor de lucru; Se ofera: - salarizare atractiva; - contract pe perioada nedeterminata; - mediu de lucru dinamic. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Candidatii este necesar sa aiba: - experienta de minim 4-5 ani in domeniu, pe un post similar; - experienta in executarea hainelor la comanda, produs finit (tipar+croit+finit); - comportament civilizat, ordonat, practic si responsabil; - initiativa si eficienta in activitate; - disponibilitatea de a incepe cat mai repede.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja