Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam personal pentru munca necalificata in cadrul unei ferme de cai din Marea Britanie. Se ofera contract pentru 12 luni, in urmatoarele conditii: - Cazare asigurata contra cost(75 lire/saptamana).Locul de munca se afla la cca 30 km distanta de Londra. - salarizare 7,50 lire/ora .Salariul se vireaza saptamanal, in fiecare zi de vineri. - programul de lucru zilnic intre orele 21:00-06:00 cu posibilitate de lucru peste program.Saptamanal se pot acorda 1-2 zile libere. Angajatorul ofera echipament de lucru, insa fiecare angajat va trebui sa isi asigure incaltamintea(cizme de cauciuc impermeabile). Persoanele interesate de oferta pot aplica inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza, insotit de foto color corp intreg

Cerinte

Cunostintele de limba engleza constituie avantaj in relatia cu partenerul extern, precum si cu sefii ierarhic. De asemenea, prezinta avanataj experienta de munca pe un post similar.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja