Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza customer care pentru o companie din Cluj-Napoca! Nu percepem comision! Info Munca caută persoane cu experiență în munca de Call Center, Customer Support Telefonic sau Help Desk, cunoscătoare de Italiană și Engleză (ambele limbi sunt obligatorii la un nivel avansat), cu abilitati de operare a PC-ului și de comunicare dispuse să lucreze în ture (incluzând ture de zi, ture de noapte, week-end, sarbatori legale). Shift-uri: Turele de noapte 8 sau 10 nopti pe luna. Turele de zi lucratoare sunt de 8 ore cuprinse in intervalele orare de la 8 la orele 22. Turele de noapte sunt de 10 ore (22:00 - 08:00) Turele de weekend si festivitate sunt: 08:00 - 16:00 sau 14:00 - 22:00 sau 08:00 - 18:00 sau 18:00 - 22:00 Contract de muncă pe perioadă nedeterminată, full time, 40 de ore pe săptămână. Job 1: 10 nopti pe luna + shift-uri de zi, total 40 ore pe saptamana salar 3000 RON net + bonuri de masa Job 2: 8 nopti pe luna + shift-uri de zi, total 40 ore pe saptamana salar 2500 RON net + bonuri de masa - Customer care 24/7 - Trouble ticket processing (help desk) Contract de muncă pe perioadă nedeterminată, full time, 40 de ore pe săptămână. Beneficii: - 42 de zile de concediu de odihna - Bonuri de masa - Asigurare medicala privata - Contract de munca pe perioada nedeterminata - Mediu de lucru placut si dinamic - Stabilitate locului de munca - Training si formare profesionala constanta - Oportunitatea de dezvoltare profesionala - Accesibilitate maxima la locul de munca, birourile fiind pozitionate in centrul orasului Cluj-Napoca - Parcare privata pentru autovehicule

Cerinte

Buna cunoaștere a ambelor limbi, italiană și engleză, reprezintă o condiție obligatorie fundamentală. Vă rugăm să aplicați doar dacă cunoașteți bine ambele limbi. - Cunostinte avansate de Italiana si Engleza - Optime abilitati de comunicare si relationare cu clientii si colegii - Bune cunostinte operare calculator - Experienta si autonomie

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai