Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam ASISTENTI MEDICALI si INFIRMIERE pentru un grup de spitale si clinici private din Anglia. Beneficii: - Training inainte de plecarea din Romania; - Pachetul salarial motivant; - Ore suplimentare platite; - Suport in elaborarea documentelor; - Plecare rapida; - Costuri ZERO pentru medierea dosarului; - Asigurarea medicala si sociala; - Concediu anual de 28 de zile Salarizare infirmiere intre 1400 - 1700 lire (in functie de numarul de ore lucrate) Salarizare asistente medicale 1800 - 1900 lire pentru persoanele care detin PIN Number.

Cerinte

Cerinte INFIRMIERE: - Limba engleza (scris si vorbit) nivel conversational; - Experienta in ingrijire persoane varstnice; - Rabdare, seriozitate si implicare in ingrijirea varstnicilor; - Dorinta de a lucra in Anglia; - Se ACCEPTA doar CV –uri in limba engleza; - Obligatoriu permis de conducere; - Avantaj pentru cei care detin PIN de la NMC – UK; - Fara inscrieri in cazierul judiciar. Cerinte ASISTENTI MEDICALI: - Limba engleza (scris si vorbit) nivel conversational; - Dorinta de a lucra in Anglia; - Se ACCEPTA doar CV –uri in limba engleza; - Asistentii medicali trebuie sa detina Certificatul de Conformitate eliberat de Ministerul Sanatatii; - Avantaj pentru cei care detin PIN de la NMC – UK; - Fara inscrieri in cazierul judiciar. Vor fi contactati doar candidatii care intrunesc cerintele de mai sus. Puteţi aplica la acest job trimitand CV-ul in limba engleza prin email la adresa noastra.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja