Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Depozite principale din Anglia, angajeaza urgent personal. - depozite de sucuri si produse lactate - zona Cambridge - personal cu nivel engleza baza/mediu Salarizare: de la 7.50 lire/ora si bonusuri de performanta Se lucreaza ture de zi si de noapte Ore lucrate: intre 8-12 ore/tura Pauze: 1 pauza de 30 min. la 8 ore, 3 pauze de 30 min. la 10-12 ore Se lucreaza 5 zile/saptamana, ziua libera oricare din ele Cazare: oferita de compania britanica, contra cost, se achita saptamanal din salariu. Se achita la sosire chiria pe 1 saptamana+depozit+taxa agentie imobiliara Perioada contract: ongoing Plecari: rapide La acest job se achita comision numai la momentul in care semnati contractul de munca trimis de angajator.

Cerinte

- barbati - varsta intre 18-55 ani - limba engleza nivel baza/mediu - nu se solicita experienta, se asigura training dupa sosire - conditie fizica buna - sanatos, apt de munca, fara cazier - disponibilitate de plecare rapida la job - personal foarte muncitor

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja