Detalii loc de munca

Descrierea jobului

locurile de munca sunt oferite in hoteluri de pe tot teritoriul Frantei continentale si din Corsica - sarcinile vor fi cele specifice domeniului de activitate respectand specificul locului - se lucreaza 8 - 9 ore/ zi, cu cel putin o zi libera/ saptamana - cazare si masa este asigurata gratuit de catre angajator - asigurare medicala gratutia pe toata perioada contractului - durata contractelor este de 2 luni cu posibilitatea reluarii activitatii la aceeasi locatie in iarna acestui an

Cerinte

- experienta minim 6 luni in domeniu - un prim sezon in Franta constituie un avantaj dar nu e obligatoriu - limba franceza nivel mediu preferabil dar nu obligatoriu - varsta intre 20 - 40 ani - nu se percepe nici un fel de comision sau taxa - contract de munca inregistrat la ITM cu plata tuturor contributiilor sociale obligatorii - asistenta pe toata perioada contractului

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Franceza

2 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja