Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Efectuează curățenia și întreținerea spațiilor hoteliere repartizate (camere, zona recepției, scări, holuri, grupuri sanitare, birouri); Răspunde de aspectul și igiena spațiilor alocate pentru a fi curățate; Asigură curățenia, întreținerea și amenajarea spațiilor comune interioare și exterioare; Predă guvernantei sau recepției, obiectele uitate de către clienți în spațiile comune aflate în sectorul de activitate repartizat; Răspunde de gestionarea, manevrarea substanțelor și dotărilor specifice; Răspunde de respectarea normelor de comportament și prezență în acord cu standardele companiei. Salariu fix negociabil în funcție de experiența relevantă în domeniu și în acord cu grila de salarizare a companiei; Facilități acordate angajaților în cadrul hotelurilor Continental și Ibis; Planuri de Dezvoltare Profesională și training, activități sociale în cadrul companiei.

Cerinte

Alătură-te echipei de profesioniști Continental Tîrgu Mureș, te așteptăm într-un mediu de lucru motivant, sigur și plăcut! Poziție: cameristă Aptitudinile candidatului ideal: Atitudine pozitivă, orientare către client și către rezultate; Abilități de relaționare și lucru în echipă; Persoană meticuloasă, ordonată și responsabilă; Abilități de organizare și comunicare; Dornică să învețe lucruri noi și inițiativă; Abilități de relaționare și lucru în echipă; Abilități de organizare și comunicare. Cunoștințele candidatului ideal: Studii medii absolvent liceu/școală profesională; Experiență în activitatea de curățenie/menaj sau în domeniul hotelier constituie un avantaj.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai