Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Dezvolta-ti cariera la Athenee Palace Hilton Bucuresti! Pentru clientul nostru, unul dintre cei mai importanti jucatori de pe piata hotelelor de 5 stele din Bucuresti, suntem in cautarea unei persoane ordonate, serioase si plina de entuziasm care sa se ridice la nivelul asteptarilor. Descrierea postului: • Efectueaza activitati de curatenie pentru camerele, holurile si alte incaperi ale hotelului, respectand target-ul stabilit pentru fiecare zi • Completeaza, pentru fiecare camera alocata, articolele hoteliere consumate • Se ocupa de curatarea atat a echipamentului de lucru, cat si de respectarea regulilor de igiena si de mentinerea curateniei la locul de munca • Verifica, in permanenta, starea de curatenie a camerelor si transmite catre superiorul direct eventualele nereguli constatate (defectiuni tehnice, aparatura nefunctionala, etc) • Intampinarea si consilierea clientilor intr-o maniera prietenoasa • Ofera suport constant clientilor hotelului si gaseste solutii pentru eventualele probleme si/sau reclamatii ale acestora • Se asigura ca sunt respectate standardele de calitate stabilite la nivel de companie.

Cerinte

Candidatul ideal: • Curs absolvit sau experienta in domeniu- constituie un avantaj • Studii medii absolvite • Persoana harnica, serioasa in indeplinirea sarcinilor, responsabila, adaptabila, cu spirit de echip, sincera • Atitudine amabila si orientare catre client • Flexibilitate, asumarea responsabilitatilor • Bune abilitati de comunicare • Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational. Beneficii: • Echipa dinamica si profesionista • Salariu fix • Bonus de performanta • Program de lucru in ture 8h (8:00-17:00; 13:00-22:00; 22:00-7:00) • Sporuri de noapte • Asigurare medicala

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai