Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru un client din Grecia, recrutam persoane de gen feminin pentru postul de camerista in hotel. O oportunitate excelenta de a imbina lucrul cu vacanta. Beneficii: -contract pe 5-6 luni (Mai-Septembrie) -Salariul NET de 800 Euro/luna; -Cazare asigurata gratuit; -Mese in valoare de 150 de euro/luna

Cerinte

Responsabilitati: -Mentinerea curateniei in camerele si spatiile hotelului -Aspirarea si curatarea covoarelor -Curatarea geamurilor -Monitorizarea si reclamarea eventualelor reparatii. Cerinte obligatorii: -Nivel conversational de limba engleza -Permis de conducere -Program de lucru 10 ore/zi: 8:00 – 14:00, 17:00 – 21:00 Alte informatii: -plecare in luna Mai, candidatul isi va plati singur biletul de avion; -agentia noastra nu percepe taxe/comisioane pentru acest post. Inscrierea se face pe Next Recruitment, la sectiunea Joburi active

2 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja