Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred HR Agency recruteza candidati pentru posturile de "Cameriste" in cadrul unui hotel de 5 stele din Marea Britanie. Candidatele vor avea ca activitati de curatenie : Schimbarea lejeriilor , spalarea bailor din camere , aspirare si intretinerea curateniei. Se incheie contract pe perioada de 12 luni cu posibilitate de prelungire de comun acord cu angajatorul. Salarizarea este pe baza de tarif orar :6,7- lire/ora . Program de lucru : Se lucreaza 8-9 ore /zi . 5-6 zile lucratoare. Angajatorul ofera cazarea contracost : 170 de lire / luna care vor fi orpiti din salariu. Se cere limba engleza la nivel mediu ( conversational) Se va sustine interviu cu angajatorul . Candidatii interesati sunt rugati sa aplice cu un Cv pe una din adresele de email a firmei noastre .Sau pot veni la sediu cu un Cv :Tulcea, Str.Pacii, Nr.3, Bl.S2,Sc.B,Ap.3,

Cerinte

Cunostintele limbii engleze ;nivel mediu (conversational). Experienta de munca anterioara pe un post similar, Stare buna de sanatate, Fara antecedente penale, Varsta cuprinsa intre : 20 si 40 de ani.

4 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja