Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia noastra selecteaza o Camerista pentru a lucra in cadrul unui hotel din regiunea Trento, in nordul Italiei. Plecare rapida! Responsabilitati: - sa curete camerele si holurile hotelului; - sa curete si sa dezinfecteze baile; - sa schimbe asternuturile in camere, precum si alte activitati cerute de catre angajator.

Cerinte

Varsta minima preferata: 18 Varsta maxima preferata: 40 Stare civila acceptata: Casatorit(a) Necasatorit(a) Divortat(a) Vaduv(a) Cuplurile sunt acceptate: Nu Alte cerinte: - se cere limba italiana la nivel intermediar/bun; - se cere experienta in domeniu, de minim 1 an; - persoana trebuie sa fie muncitoare, rezistenta la munca si la program prelungit, comunicativa, zambitoare, profesionista si politicoasa. Se accepta persoane de sex: Feminin Costurile suportate de candidat: Tarif de procesare a dosarului: 360 lei – se plateste la inscriere; Taxa de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos: - 300 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara. sau - 250 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 37,5%), daca aleg sa plateasca la inscriere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program. + Taxa plasament: 300 Euro (platibili la partenerul din Italia, in momentul in care ajungeti in ITALIA); - Biletul de avion. *Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja