Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Efectuarea serviciului de curatenie in camerele hotelului; - Mentinerea curateniei pe holuri, service-uri si grupuri sanitare; - Raportarea activitatii desfasurate catre seful ierarhic; - Servicii de spalare si calcare la solicitarile clientilor; - Strangerea gunoiului si transportarea la tomberoane; - Curatarea lifturilor pe etaje; - Predarea lenjeriei murdare in saci, inregistrarea in formulare cu aplicarea semnaturii si a datei; - Verificarea si completarea minibarului in camere; - Predarea lucrurilor si obiectelor uitate de clienti in camere.

Cerinte

- experienta in activitati de curatenie, in special in cadrul unui hotel; - studii medii finalizate; - calificare Camerista hotel; - cunostinte de baza de limba Engleza; - persoana curata, ordonata, constiincioasa; - capacitate de lucru in ture, inclusiv de noapte Beneficii Oferite - pachet salarial atractiv - mediu de lucru profesionist - posibilitati de dezvoltare - tichete de masa - decont transport - prime

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja