Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Head-Hunting cauta cameriste pentru un Beach Resort de 4* din Cipru. Se poate pleca in cuplu, avem joburi disponibile si pentru ospatari si personal bucatarie. Oferta: - salariu net 800 euro - cazare si mese gratuite - asigurare medicala Exista posibilitatea prelungirii contractului la sfarsitul sezonului. - minim 1 an experienta pe o pozitie similara - limba engleza la nivel incepator/mediu - disponibilitate de plecare rapida. NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA! Nici inainte de plecare si nici ulterior. Toate interviurile se vor tine pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati la sediul firmei.

Cerinte

- minim 1 an experienta pe o pozitie similara - limba engleza la nivel incepator/mediu - disponibilitate de plecare rapida - persoane serioase, muncitoare

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai