Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam urmatoarele categorii de personal pentru lucru in hoteluri din Marea Britanie: Cameriste. Se asigura contract pentru perioada minima de 6 luni, cu posibilitate de prelungire. Candidatii trebuie sa cunoasca limba engleza nivel conversational si sa aiba experienta pentru postul vizat.Angajatorii asigura cazare contra cost( intre 40 si 60 GBP?saptamana). Salariul se plateste pe baza de tarif orar, 6,5 GBP/ora si se plateste saptamanal. Program de lucru: 6 zile/saptamana, 8-9 ore de munca/zi. Persoanele interesate sunt rugate sa alice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza insotit de fotografie color corp intreg.Plecari garantate!

Cerinte

Cerinte obligatorii: - persoane cu varsta cuprinsa intre 20 si 40 ani - experienta pe post similar celui pentru care candidatul aplica - cunostinte de limba engleza nivel conversational - stare de sanatate foarte buna, adaptabilitate la cerintele angajatorului, comportament civilizat, seriozitate si lipsa antecedente penale - disponibilitate de a se prezenta la post conform programarii angajatorului - acceptarea conditiilor ofertei primite de la recruto

8 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja