Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma autorizata ca Agent de munca temporara recruteaza personal cu experienta in domeniul Restaurante/Hoteluri (experienta in Franta reprezinta un avantaj), nivel de limba franceza mediu-avansat obligatoriu, pentru contracte in sezonul de vara 2016 pe teritoriul Frantei in statiunile montante si in Corsica. Posturile oferite sunt de CAMERISTE. Cazarea si masa sunt asigurate pe toata durata contractului, salarizare de 1250 euro net/luna. Nu percepem comision. Pentru programari interviuri si alte informatii va stam la dispozitie de Luni-Vineri intre orele 10-18.

Cerinte

Experiență în: Restaurant/Catering: minim 6 luni ; Hoteluri/Turism: minim 6 luni ; Vase de croaziera: minim 6 luni Limba straina: Franceză: Mediu Experienta pe un post similar, ideal un stagiu efectuat in Franta; Ideal calificare in domeniu; Cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat; Atitudine cooperanta; Abilitatea de a lucra în echipa; Onorarea responsabilitatilor fata de clienti; Capacitatea de adaptare la un mediu cultural nou; Movitatia si abilitatea de imbunatatire a cunostintelor de limba franceza; Motivatia de a lucra intr-o tara straina.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

Limbi straine necesare Franceza

50 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja