Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma autorizata ca Agent de munca temporara recruteaza personal cu experienta in domeniul Restaurante/Hoteluri (experienta in Franta reprezinta un avantaj), nivel de limba franceza mediu-avansat obligatoriu, pentru contracte in sezonul de iarna 2015 pe teritoriul Frantei in statiunile montante . Posturile oferite sunt de CAMERISTE. Cazarea si masa sunt asigurate pe toata durata contractului, salarizare intre 1150-1250 euro net/luna. Nu percepem comision. Pentru programari interviuri si alte informatii va stam la dispozitie de Luni-Vineri intre orele 10-18.

Cerinte

Experiență în: Restaurant/Catering: minim 6 luni ; Hoteluri/Turism: minim 6 luni ; Vase de croaziera: minim 6 luni Limba straina: Franceză: Avansat Experienta pe un post similar, ideal un stagiu efectuat in Franta; Ideal calificare in domeniu; Cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat; Atitudine cooperanta; Abilitatea de a lucra în echipa; Onorarea responsabilitatilor fata de clienti; Capacitatea de adaptare la un mediu cultural nou; Movitatia si abilitatea de imbunatatire a cunostintelor de limba franceza; Motivatia de a lucra intr-o tara straina.

50 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja