Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC. Infomunca Recruitment SRL. recruteaza CAMERISTE pentru hoteluri din Anglia Oferta salariala: se ofera salariu minim pe economie din Anglia: 6,70 Lire/ora -se lucreaza 40 de ore/saptamana -chiria este oferita contra-cost de catre angajator. Costul chiriei si a cheltuielilor se retrag din salariu Descriere: -Folosirea corecta a produselor de curatat pentru suprafete, in conformitate cu cerintele hotelului -Transportarea cosurilor cu produse de curatenie si a lenjeriilor de pat in camera -Se face curat in camerele de prioritate -Golirea cosurilor de gunoi -Se face curat in bai -Schimbarea lenjeriei de pat si arangjarea patului -Schimbarea lenjeriei murdare de pat -Stergerea prafului si lustruirea mobilierului, oglinzii, televizorului, etc.

Cerinte

Persoanele care doresc sa aplice pentru acest post trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte: -limba Engleza la nivel incepator spre conversational -persoana dinamica, ordonata -experienta in domeniul curateniei -varsta maxima 45 de ani

20 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja