Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Irlanda

Descrierea jobului - Irlanda

Firma de recrutare Head-Hunting, cu o activitate de peste 17 ani in recrutarea nationala si internationala, va ofera oportunitatea de a lucra in Anglia, fara a plati nici un fel de comision sau taxa! Cautam urgent cameriste cu experienta, pentru hotel de 4* din Irlanda. Avem oferte de cameriste si in Cipru, cu cazare gratuita. NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA! Nici inainte de plecare si nici ulterior. Oferta: - salarizare 9,25 – 9,75 Euro / ora, - program 40 ore/sapt. - cazare asigurata contra cost, 55 lire/sapt. - mancare gratuita in timpul programului de lucru. - 350 eur/saptamana este suma neimpozabila, - tips aprox. 65 euro/saptamana, - contract sezonier.

Cerinte

Cerinte: - experienta minim 2 an camerista - limba engleza la nivel incepator. - disponibilitate de a pleca in 1-2 saptamani din momentul in care primiti contractul de munca, - fire placuta, serviabila.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai