Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam urgent cameriste pentru hoteluri in Italia, zona de nord: Verona, Bibione, Lago di Garda, Bellaria Igea Marina - avem posturi atat pe stagiunea de vara, aprilie, mai - octombrie - avem posturi libere cat si full time cu plecare imediata pe perioada nedeterminata Ce oferim: - conditii excelente de munca, in echipele noastre formate in ultimii 5 ani de zile - salarizare 800 EURO net pe luna (in mana) - cazare in cadrul hotelului, in camere pentru personal - 3 mese pe zi, mic dejun, pranz, cina - o zi libera pe saptamana - contract de munca si carte de munca in Romania cu plata contributiilor la sanatate, somaj, s.a.m.d

Cerinte

Ceinte: - minime cunostinte de limba italiana - persoane organizate cu simtul raspunderii - prezenta agreabila (foarte importanta in relatia cu clientii hotelului) - cunostinte in efectuarea curateniei (stim ca cele mai multe persoane vin cu replica de genul - "Oricine face curatenie". Atentie, nu e chiar asa!) - persoane care se pot adapta mediului din Italia, clima, mancare, s.a.m.d - persoanele cu experienta in domeniul camerista, vor avea prioritate la angajare.

5 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja