Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

OFERTA: CAMERISTE ÎN HOTELURI DE 4 STELE Alăturate acum celorlalte persoane cu succes mediate de către noi în această unitate! Fără taxe sau comisioane în ţară! Locuri disponibile: 5 Sex: Feminin Începere: IMEDIATĂ Unitate: Hotel 4 stele Perioada contractuală: 8 luni (cu posibilitate de prelungire) Locaţie : Cipru, Protaras / Paphos DESCRIEREA LOCULUI DE MUNCĂ Persoanele înscrise şi mediată vor întreprinde activităţi spcifice fişei postului de "CAMERISTA", igienizarea şi reîmprospătarea camerelor. Programul de muncă va fi în ture/schimburi de 5/4h dimineaţă, 5/4h prânz sau seară. - cazarea este gratuită în camere special amenajate (maxim 2 persoane/camera) de către Angajator. Este situată în apropierea unităţii, nu se face naveta şi nu se impun costuri; - posibilitatea de bacşiş (200-400 EUR/lunar) - muncă în echipa; - seriozitate, punctualitate şi responsabilitate; - 9 ore de muncă/zi, 6 zile/săptămâna, 1 zi liberă/săptămâna; - posibilitatea de câştiguri suplimentare din ore suplimentare; - bonusuri în funcţie de performanţă, interesul acordat şi calitatea serviciilor prestate; PACHET OFERIT ✔ asigurările sunt achitate/suportate de către angajator ✔ cazarea este gratuită ✔ masele sunt gratuite (2 mese/zi) ✔ utilităţile (apă, gaz, curent) sunt suportate de către Angajator ✔ servicii medicale gratuite pe tot teritoriul Ciprului ✔ bonusuri la sfârşit de contract (biletul de avion, bani de buzunar, etc) ✔ posibilitatea de prelungire a contractului de muncă ✔ posibilitatea de a munci toată perioada anului ✔✔✔ Salarizarea minimă garantată este de 700 EUR net/luna însă există posibilitatea de ore suplimentare de muncă, însemnând câştiguri suplimentare (medie 800-870 EUR net/luna). Bacşişul este cuprins între 200 şi 400EUR/lunar în funcţie de performanţă dumneavoastră şi interesul acordat. ALTE PRECIZĂRI 1. 0 taxe înfiinţare dosar mediere 2. 0 taxe analize ale dosarului/profilului 3. Contract de muncă legal (candidat-angajator) 4. Contract de mediere (candidat - s.c. vale prov staff s.r.l.) 5. Plecări sigure înregistrate la ITM, Buzău 6. Cel mai flexibil sistem de recrutare şi plasare a forţei de muncă 7. Transportul de la Larnaka (aeroport: Cipru) către noul loc de muncă/cazare se asigura contra-cost (strict plata benzinei. Sunteţi preluaţi de către un reprezentant oficial al agenţiei Vale's Staff HR Services; 8. Costul biletelor de avion Bucureşti-Larnaka este suportat de către fiecare candidat în cauza; 9. Colaborăm doar cu persoanele serioase, punctuale şi interesate; APLICĂ ACUM: Înscrierea pentru oferta această presupune trimiterea CV-ULUI dumneavoastră pe adresa noastră de e-mail , sau dacă nu aveţi unul, accesaţi completaţi şi trimiteţi. Dacă întâmpinaţi probleme sau aveţi nelămuriri, va rugăm să ne contactaţi telefonic la numărul între orele 10:00 - 19:00 de luni până sâmbătă. Cu drag, Vale's Staff HR Services.

Cerinte

CERINŢE Vârstă: 20-45 de ani; Limba Engleză: nivel conversaţional ; Experienţă anterioară: NU SE CERE (se cere că persoană să fie receptivă la indicaţii şi capabilă să înveţe cât mai rapid)

7 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai