Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Recrutam cameriste pentru o companie specializata in servicii de curatenie in hoteluri din Anglia, majoritatea aflate in orasul Londra. Beneficii: -contract pe perioada nedeterminata, de natura self employed sau direct cu compania -angajatorul doreste o colaborare pe termen lung -plata se face cu £7.50/h si se lucreaza 6-8 ore pe zi, existand si posibilitatea de ore suplimentare, in perioade aglomerate, o medie lunara a salariului fiind de £1200-1400 -cazarea este oferita de angajator in locuinte complet utilate, cu camere de 2-3 persoane, iar chiria este de £250/ luna/persoana -nu se plateste chirie in avans, se va retrage din primul sau al doilea salariu -se ofera concediu anual platit de 20 de zile, pentru persoanele care lucreaza pentru companie minimum 1 an.

Cerinte

Cerinte: -persoane de gen feminin, serioase, dispuse la un angajament pe termen lung -experienta nu este necesara, se ofera training -limba engleza constituie un avantaj, insa nu este necesara, exista supervisori romani la locul de munca -candidatii trebuie sa-si asigure singuri transportul pana in Anglia

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai