Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Acum ai ocazia sa lucrezi si sa locuiesti in hotelurile si restaurantele din Anglia! Daca stapanesti limba engleza si ai experienta ca si ajutor de bucatar, ospatar sau camerista trimite CV-ul tau (cu poza) in limba engleza pe adresa de email: info[at]recruitment-ace.com Se ofera: - contract pe perioada lunga sau nedeterminata (nu cautam sezonieri) - salarizare 7,50 lire pe ora + tips - cazare in incinta locului de munca - training - 28 zile de concediu platit pe an

Cerinte

Cerinte: - cunostinte medii de limba engleza - experienta in pozitii similare minim 6 - 12 luni - abilitate de a lucra sub presiune - seriozitate - spirit de echipa ATENTIE: NU cautam sezonieri! Limba ENGLEZA este obligatorie! Pentru a putea aplica la aceste pozitii este NECESAR sa aveti un CV (cu poza)! ACE Recruitment este o agentie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate acreditata de Inspectoratul Teritorial de Munca! - CU NOI MERGI LA SIGUR! -

10 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai