Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru clientul nostru din Qatar cautam personal calificat pentru restaurantul care se va deschide in Doha. Pozitiile deschise sunt: 1. Restaurant Hostess 2. Waiters 3. Bartender 4. Bar Attendant

Cerinte

Cerinte obligatorii: - Experienta in domeniu de minim 1 an obligatoriu - Cunoasterea limbii engleze fluent - Inaltime de minim 1,60 metri. (se va specifica inaltimea in cv-ul trimis) - Diploma/ certificare / recomandare in domeniu obligatorie Conditii de lucru: - Program de lucru: 48 ore saptamanal - orele suplimentare vor fi platite conform legislatiei din Qatar - Restaurantul va avea clientela de la hoteluri de 4 si 5 stele - Se asigura transport, cazare , asigurari de sanatate - Se ofera masa in timpul serviciului - Perioada contractuala este de minim 1 an de zile cu posibilitate de prelungire - Salariu foarte atractiv IMPORTANT: CV-urile se trimit in format WORD ( trebuie sa contina o poza de tip pasaport impreuna cu notificarea inaltimii) la adresa de email: valentin.iftimi @ petrolvalves . ro Preselectia se va face pe baza de cv urmand ca selectia finala se se faca pe baza de interviu in Bucuresti in cursul lunii Octombrie 2016.

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja