Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea companiei: Daca te pasioneaza domeniul si ai experienta in alimentatie publica, iti asumi responsabilitati, iti place sa lucrezi in echipa, ai competente organizatorice si vrei sa fii alaturi de o firma in plina dezvoltare, te asteptam in echipa noastra. Cautam o persoana serioasa, dinamica si responsabila.

Cerinte

Cerinte: Studii superioare in domeniul alimentatiei publice; Minim 4 ani experienta in industria alimentara/industrializarea carnii/comercializarea aditivilor; Cunostinte privind modul de functionare al utilajelor specifice industriei carnii; Cunostinte de legislatie sanitar veterinara, norme si reguli de igiena. Responsabilitati: Asigura asistenta tehnica pentru un portofoliu de 30 de clienti; Cunoaste obiectivele strategice referitoare la calitate si legislatia in domeniu; Viziteaza periodic clientii; Ofera solutii tehnice folosind aditivii companiei; Dezvolta in parteneriat cu clientul proiectele comune; Gestioneaza comenzile si platile. Beneficii: Pachet salarial atractiv; Bonusuri in functie de realizari; Mediu dinamic de dezvoltare personala.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja