Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

entru o Agentie de Nursing din Anglia recrutam Care Assistants NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI LOCATII DE JOB : SUSSEX si HEMPSHIRE Agentia de Nursing pune la dispozitia Centrelor de ingrijire personal medical ( Infirmieri si Asistenti Medicali) Angajatorul este Agentia de Nursing Avantajele lucrului cu o agentie : PROGRAM FLEXIBIL ( se poate lucra cat se doreste , minim 36 ore/ saptamna ) SALARII : 6.7 - 10.44 lire sterline/ ora Angajatorul asigura training-ul Angajatorul NU plateste transportul Romania- Anglia ( aprox 40 - 65 lire ) Angajatorul NU plateste cazarea ( aprox 350 lire/ luna , utilitati incluse ) Candidatii trebuie sa aiba pana la primul salariu aprox 650 lire pentru transport+ cazare+ hrana Candidatii sunt asteptati la aeroport si condusi la locurile de cazare

Cerinte

- Sunt preferati candidatii care au experienta ca si infirmieri sau ingrijitori la domiciliu ( dar nu este obligatoriu ) - nivel bun de limba Engleza - disponibilitatea de a se reloca in Anglia

6 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane