Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam personal pentru ingrijirea batranilor. Locurile de munca sunt toate in Centre de ingrijire a batanilor (Nursing Homes, Care Homes si Residential Homes). Se lucreaza in ture, in jur de 40 de ore pe saptamana sau mai mult. Oferim £6.50/ora, salariul se plateste saptamanal. Nu se percepe commission!

Cerinte

Cerinte: -obligatoriu limba engleza -experienta in ingrijirea batranilor (se ia in considerare si ingrijirea batranilor din familie sau voluntariat). Inainte de inceperea efective a muncii se face training la biroul nostru din Leicester timp de o saptamana. In urma trainingului se obtin certificate recunoscute in Anglia (Infection Control, SOVA, Health and Safety, Moving and Handling Theory and Moving and Handling Practical) Acte de care aveti nevoie pentru a primi o oferta d emunca: - ID - Pasaport sau permis de conducere - cazier tradus in engleza - 2 recomandari

12 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja