Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locaţie: Marea Britanie Există posturi disponibile încontinuu. - Informaţii legate de post - • Salariu de la £6,70 pe oră • Cazare asigurată din prima zi de către compania parteneră contra cost! • Contract de muncă pe perioadă de minim un an (cu posibilitate de prelungire), 28 zile de concediu pe an. • Se acceptă și cupluri.

Cerinte

Responsabilitati: • Ajutor oferit persoanei îngrijite în rutinele zilnice, acordarea îngrijirilor igienice. • Ajutor pentru realizarea igienei corporale (parţială sau totală). • Stimularea activității mentale și fizice a pacienților. • Se ocupă în principal cu asigurarea confortului persoanelor îngrijite. • Supravegherea stării de sănătate. • Mobilizare. • Supravegherea stării de sănătate. • Respectarea și aplicarea prescripțiilor medicale. • Raporturi zilnice,completarea fișei de îngrijire a persoanei asistate. Cerințe job: • Persoană peste 21 ani. • Nivel de cunoaștere a limbii engleze - MEDIU. • Experiența este un avantaj, dar acceptăm și persoane cu abilitate de a ajuta

100 pozitii disponibile 29 persoane au aplicat deja