Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferim: • 50.00 lire platiti cand ajungeti in UK • BMW Mini • Conditii de cazare excelente • WIFI • Telefon mobil • 9.00-10.00 lire/ora • Training platit • 28 de zile de concediu platit • Oportunitatea de a avansa si a-ti dezvolta cariera in domeniu Angajam Cupluri , Femei, Bartbati, preferabil cu permis de conducere. Programul este full-time, cu 40ore/sapt Experienta nu este necesara, avem nevoie de oameni cu dorinta de munca, cinstiti, care vor sa invete lucruri noi. Veti primi training complet pentru a putea imbunatatiti calitatea vietii persoanelor ce le aveti in grija. Indatoriri * Oferiti servicii de ingrijire * Administrare de medicamente * Tineti evidenta * Pregatirea mesei * Tineti companie pacientilor Ce calitati trebuie sa aveti: * Sa fii o persoana usor de abordat, accesibila si prietenoasa * Abilitati de comunicare impecabile, atat scrise cat si verbale * Adaptabil * Persoana atenta si grijulie * Persoana de incredere si punctuala Trimiteti CV-ul Dvs. si va vom contacta in cel mai scurt timp!

Cerinte

Permis de conducere categoria B Conditie obligatorie si eliminatorie: Limba Engleza cel putin nivel mediu Persoana rabdatoare, prietenoasa, dornica de a invata lucruri noi, responsaabila si adaptabila

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja