Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acest job presupune ajutorarea pacientilor in activitatile zilnice, in pregatirea mesei, companie si activitati de recreere, igiena personala etc. Salarizarea este intre 7.40 lire - 8.50 lire /ora la un program de minim 40 de ore pe saptamana. Reprezinta un avantaj calificarea in domeniul asistenta sociala, asistenta medicala, infirmerie, sora de Crucea Rosie. Se ofera training din partea angajatorului in dobandirea cunostintelor necesare

Cerinte

Conditia principala este sa va placa sa lucrati cu varstnici, sa fiti o persoana rabdatoare si gata oricand sa ii ajute pe cei care au nevoie. Experienta in domeniu nu este neaparat necesara, trebuie sa cunoasteti limba engleza la nivel mediu. Salarizarea este cuprinsa intre 7.40 lire/ora – 8.50 lire/ora, la un numar de minim 40 de ore/saptamana. Reprezinta un avantaj calificarea in domeniul asistenta sociala, asistenta medicala, infirmerie, sora de Crucea Rosie.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja