Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti doresti un loc de munca SIGUR in Anglia? Iti doresti un loc de munca la Angajatori de Top din Anglia? Iti doresti un SALARIU BUN si CONDITII DE CAZARE decente? Apeleaza la noi! Angajam URGENT pentru Anglia, zona orasului Londra - Ingrijitori la Domiciliu pentru persoane in varsta Ce Iti oferim? - Vei semna un contract de munca direct cu un Angajator de Top din Anglia si suport pe toata durata colaborarii. - Vei beneficia de un training de specializare gratuit in meseria de "Ingrijitor la domiciliu " organizat de Angajator - Iti garantam un numar de minimum 48 de ore lucrate pe saptamana, ceea ce va aduce venitul tau lunar la un nivel de minimum 1.800 GBP. Acesta poate creste in functie de disponibilitatea ta si a numarului de ore saptamanale indeplinite (ex. App. 2.500 GBP/luna pentru un numar de 65 de ore lucrate saptamanal) - Vei dispune de masina de serviciu - Iti vom asigura 2 sedinte de condus cu un instructor autorizat astfel incat tu sa te poti simti confortabil pe drumurile din UK; - Te vom ajuta cu identificarea unei locuinte si iti vom plati in avans chiria pentru prima luna + depozitul - valoarea chiriei este rambursabila din salariu, conform unui plan agreat impreuna cu tine; - Iti oferim oportunitatea de a-ti construi o noua cariera in domeniul " Assitentei si ingrijirii la domiciliu pentru persoane in varsta " Asteptam Aplicatia Ta!

Cerinte

Ce avem nevoie de la tine? - sa fii o persoana calma, rabdatoare, cu bune abilitati de comunicare si ascultare; - sa cunsosti limba Engleza la NIVEL CONVERSATIONAL; - sa detii permis de conducere categoria B - CONDITIE OBLIGATORIE; - sa ai o minima experienta in ingrijirea persoanelor varstnice fie ele si din familie SAU sa fi absolvit o scoala medicala la orice nivel

5 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja