Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Interviu direct cu Angajatorul-Bucureşti 27 Mai 2015! Post: Live-in carer/îngrijire persoane vârstnice la domiciliu în U.K. Nu există comisioane,taxe de plasament,de mediere sau alte costuri ascunse ! Pachetul postului: - Contract de munca pe perioada nedeterminata cu o Companie specializata in Healthcare din Anglia. - Salariu intre 400lire-550lire/sapt. - Training oferit gratuit de catre Compania Angajatoare pe durata a 5 zile in Anglia(Londra),unde beneficiati de cazare,1 masa/zi, material didactic si un training in domeniul healthcare 8h/zi. - Cazare +masa asigurate gratuit la domiciliul rezidenţilor - Program flexibil de munca (de exemplu 4 saptamani munca,2 saptamani libere sau 8 saptamani munca,2 saptamani libere;sunt posibile diferite combinatii in functie de necesitati clientilor si angajatului) Informatii suplimentare: - majoritatea clientilor companiei specializate in healthcare sunt persoane cu varste intre 40-90 ani cu nevoi speciale (persoane post operatorii, cu diabet, inceput de Dementa, Parkinson etc) Un live-in carer va locui la domiciliul rezidentului si va trebui sa-l ajute cu (igiena zilnica, cumparaturi,menaj,gatit vizite la medic,plimbari, etc)

Cerinte

-nivel mediu limba engleza scris si vorbit. -nu este necesara experienta in domeniu deoarece angajatorul ofera training fiecarui angajat CV-urile se trimit pana in data de 22 mai 2015 la adresa de e-mail care apare la oferta acestui job!

30 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja