Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania importanta din Marea Britanie angajeaza de urgenta ingrijitori la domiciliu ( Femei ). Aveti sansa inedita de a da interviu direct cu angajatorul in Bucuresti luna aceasta! Plasarea va fi rapida daca interviul decurge bine. Experienta nu este obligatorie! Responsabilitati: -activitati specifice unui infirmier (spalat, imbracat etc) -oferirea de suport psihic si fizic persoanelor varstnice -pregatirea meselor pentru pacienti -administrarea medicamentelor -operatiuni de uz casniz ( ex: stergerea prafului, spalare, aspirarea, pastrarea curateniei in incapere) -vizite la domiciliul pacientilor -tratarea tuturor persoanelor cu respect și demnitate și asigurarea de servicii echitabile Avantaje: -Salariu net intre 1246-1850 lire/luna ( cea mai avantajoasa varianta pentru postul de carer in UK) -posibilitatea efectuarii orelor suplimentare -in cazul in care candidatul nu detine un vehicul propriu, angajatorul ofera doua optiuni: * platiti o taxa lunara pentru utilizarea unei masini pe care v-o acorda angajatorul ( o puteti folosi doar in interes de serviciu); * angajatorul va da baniii pentru a va lua o masina, pe care o puteti folosi cum doriti ( va fi masina dumneavoastra personala). Banii pentru ea ii veti restitui din salariu, sub forma de rate, pana la achitarea costului masinii) Locuri limitate! Asigurati-va un loc pentru interviuri!

Cerinte

-detinerea permisului de conducere categoria B -detinerea propriului autovehicul reprezinta un avantaj -abilitati dezvoltate de comunicare -rabdare -inclinatii spre oferirea ingijirii paliative Limbi straine: Engleza- nivel mediu

20 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja