Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Daca doresti sa incepi cariera ta ca si carer sau nurse in UK, BRG este solutia. Iti negociem contractele de care ai nevoie, primesti asistenta cu actele necesare pentru a fi legal in UK, primesti asistenta locala. Ai statut de self employed in UK cel putin 1 an,garantam cel putin 40 de ore pe saptamana,la o plata de 7.25GBP/ora neta, si creste pana la 7,9GBP/hr. Plecarea rapida! NU PERCEPEM COMISION SAU ALTE TAXE!

Cerinte

varsta preferabil cuprinsa intre 20- 50 de ani absolvent cel putin de liceu sau colegiu national, indiferent de domeniu minim 1 an experienta cumulata in ingrijirea unei persoane la domiciliu, centre de asistenta sociala, gradinite, azile si alte institutii cu activitate similara (inclusiv spitale, clinici, cabinete private) *1) fara antecedente penale ideal detinator certificate de curs: crucea rosie, asistenta sociala, profesor, kinetoterapie stare medicala si mentala sanatoasa

13 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai