Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca doresti sa incepi cariera ta ca si carer sau nurse in UK, BRG este solutia. Iti negociem contractele de care ai nevoie, primesti asistenta cu actele necesare pentru a fi legal in UK, primesti asistenta locala.Contract de munca pe o perioada nedeterminata, se lucreaza intre 35 -60/ore pe saptamana,la o plata de 7.4GBP/ora neta, cu posibilitatea de crestere pana la 8.1GBP/hr. Plecarea rapida! NU PERCEPEM COMISION SAU ALTE TAXE! Costurile dvs sunt: - bani cu biletul de avion sau autocar - decontat in Anglia de catre angajator - bani de buzunar la sosire in UK

Cerinte

varsta preferabil cuprinsa intre 20- 50 de ani absolvent cel putin de liceu sau colegiu national, indiferent de domeniu minim 1 an experienta cumulata in ingrijirea unei persoane la domiciliu, centre de asistenta sociala, gradinite, azile si alte institutii cu activitate similara (inclusiv spitale, clinici, cabinete private) *1) fara antecedente penale

13 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja