Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Denumire pozitie: Carer/infirmier Data începerii: ASAP Condiții salariale: Tarif orar, plata lunara/brut: £ 6,50 pe ora, in crestere la £ 7,20 pe ora in aprilie 2016, aproximativ lunar (presupunand 48 de ore/saptamana) = £ 1,350. Tarif orar, plata lunara/net: aprox. £ 1200. Orele suplimentare: £ 7,50 pe ora, in creștere la £ 8,20 pe ora in aprilie 2016. Program de lucru: 4 ture de 12 ore, fiecare bazata pe rotatie - sa includă noaptea si în weekend alternativ. Garantie minima de ore de lucru: 48 de ore. Experienta necesara: 1 ani experienta de lucru in ingrijirea medicala pentru persoanele in varsta. Responsabilitati: Servicii eficiente si de compasiune furnizate pacientilor în orice moment. Relatii eficiente mentinute cu rezidenti si rudele lor. Asistenta completa asigurata pentru pacienti, in functie de necesitati, in activitatile de zi cu zi, cum ar fi dressing, baie, toaleta si hranire. Asistenta completa consta in servirea hranei pentru rezidenti si acordarea de asistenta pentru persoanele care au nevoie.Toate aspectele legate de manipularea produselor alimentare si de prezentare a rezidenților sunt monitorizate in mod adecvat, in scopul de a asigura conformitatea cu reglementările de igiena alimentara. Documentarea corespunzătoare de ingrijire a rezidentilor este completata ca parte a planului de ingrijire rezidentului de sub conducerea asistentei medicale. Orice modificari relevante despre starea unui rezident trebuie raportate corect și complet asistentei medicale responsabile. Toate regulile de sanatate si siguranta, mediu si alte cerinte legale sunt respectate in mod corespunzator, fara exceptie. Alte informatii: Angajatorul ofera ajutor in gasirea unei cazari corespunzatoare pentru candidati. Transportul România - Marea Britanie este asigurat de angajat si va fi rambursat in termen de 3 luni. Banii vor fi rambursati în cazul în care angajatul ramane cu compania timp de 18 luni. Se asigura masa de pranz sau seara, daca se lucreaza in schimburi de 12 ore. Disponibilitatea de a lucra ore suplimentare. Contract pe termen lung. Fara comision.

Cerinte

- cunostinte de limba engleza nivel conversational; - educația: Scoala profesionala/Colegiu/Universitate - experienta necesara: 1 ani experienta de lucru in ingrijirea medicala pentru persoanele in varsta.

7 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja