Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Pozitii vacante: Proaspat absolventi, Medici Rezidenti, Medici Specialisti Locatie: Essex Contracte: Fixe, Permanente, Locum Specialitati: Gastroenterologie, Geriatrie, Hematologie, Microbiologie, Neurologie, Obstetrica- Ginecologie, Oncologie, Oftalmologie, Ortopedie, Pediatrie, Radiologie: Mamara / Generala / Interventionala, Respiratorie, Chirurgie Interviuri pe Skype: in functie de disponibilitatea dumneavoastra. Dezvoltare personala si profesionala: Schema de avansare in cariera, in functie de performante Oportunitati de dezvoltare personala Oportunitati de invatare prin acces gratuit la biblioteca spitalului Planuri de dezvoltare anuale pentru progres in cariera Beneficii pentru familie: Gradinite cu tarife preferential Schema de vouchere pentru ingrijirea copilului Alte beneficii de munca: Reduceri pentru transportul cu autobuzul Asigurare de viata Schema de pensii Numeroase alte discount-uri (flori, cadouri, zile libere) Medici Rezidenti si proaspat absolventi: £30,805 / an – £46,208 / an Medici Specialisti si Consultanti: £41,165 – £103,490 / an

Cerinte

Nivel de limba engleza mediu – avansat Inregistrarea la GMC este un criteriu de preferat, insa sunt invitati la interviuri si cadrele medicale in curs de inregistrare la GMC

50 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai