Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Echipa tehnică se extinde! Căutăm un nou coleg pentru poziția de sudor, care să asigure execuția lucrărilor de sudură la utilaje, instalații și echipamente in cadrul firmei. Oferim contract de muncă pe perioadă nedeterminată, condiții de lucru corect recompensate, bonus de performanță trimestrial, tichete de masa, servicii medicale gratuite. Caroli Foods Group este lider în România pe piața producției și distribuției de mezeluri și preparate din carne. Compania are sediul central în București, deține o fabrică la Pitești și o rețea de distribuție națională, cu puncte de lucru în principalele orașe din țară: Cluj, Timișoara, Brașov, Bacău, Constanța, Pitești, Craiova, Sibiu.

Cerinte

Cerinte: - Şcoala profesională / Liceu - calificare sudor; - Experiența 2 ani in activitati similare; - Cunostințe de sudură electrică, autogen-avantaj sudură in argon.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai