Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Clientul nostru are ca domeniu de activitate principal comertul cu amanuntul al produselor alimentare, detinand un depozit de fructe si legume in Oradea. Experienta nu este obligatorie, dar constituie avantaj. Responsabilitatile postului: - Ajuta, cand este necesar, la receptionarea marfurilor; - Intocmirea facturilor si evidentei acestora; - Inregistrarea operatiilor de primire si eliberare marfuri; - Respectarea termenlor limita; - Colaborarea cu colegii din cadrul firmei in vederea indeplinirii obiectivelor. Se ofera: - Program de lucru: luni-vineri, 05:30 – 13:00; 2 sambete/luna; - Salariul se va discuta in cadrul interviului; - Colectiv placut.

Cerinte

Cerinte necesare ocuparii postului: - Studii medii; - Cunostinte minime de contabilitate primara sau calcul; - Cunostinte minime in programul SAGA – reprezinta avantaj; - Disponibilitatea la o saptamana de proba platita. Aptitudini necesare ocuparii postului: - Seriozitate; - Corectitudine; - Persoana organizata si punctuala.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai