Detalii loc de munca

Descrierea jobului

*cunostintele de limba germana la nivel conversational sunt obligatorii pentru a putea aplica la acest post Societatea Europakraft Jobs recruteaza casieri pentru o companie cu renume international. Locul de munca este zona Bayern din Republica Federala Germania. Se cauta personal pe termen lung pentru dezvoltarea unei cariere in domeniul fast-food cu posibilitati de promovare. Oferim: - 8,51 Eur / Ora - cazare, masa, asigurare, drept la sistemul german de pensii si alocatii - angajare pe o perioada nedeterminata in Germania - posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul fast-food - consultanta la obtinerea beneficiilor din partea statului german. Costuri: - Nu se percep taxe sau comisioane - Costurile cazarii: Euro 300/ luna

Cerinte

Cerinte: - cunostinte de limba germana la nivel conversational - aspect ingrijit, prezentare amabila fata de clientii companiei - persoana motivata, cu dorinte de dezvoltarea carierei in cadrul companiei - persoana energica cu spirit tanar - CV suplimentat de o poza personala a aplicantului Limbă străină: Germană: Mediu;

10 pozitii disponibile 24 persoane au aplicat deja