Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: Incaseaza numerar de la clientii care fac plati si emite chitante pentru sumele respective. Verificã dacã numerarul preluat este identic cu cel înscris în chitantele emise Verificã corectitudinea si concordanta datelor înscrise în chitanta si a celor inscrise in factura fiscala Verifica si urmareste ca documentele justificative, pe baza carora inregistreaza platile cu numerar, sa detina toate rubricile completate corespunzator. Intocmeste zilnic, in fiecare dimineata, foia de varsamant catre banca. Intocmeste manual, la sfarsitul zilei, registrul de casa, pe baza actelor justificative de incasari si plati Predã zilnic departamentulului financiar-contabil, registrul de casa, impreuna cu toate documentele justificative anexate si situatiile de Incasari.

Cerinte

Cerinte -Experienta minim 6 luni pe un post similar (cerinta obligatorie) -Studii superioare economice (absolvite sau in curs de absolvire- constituie avantaj) -Cunostinte operare PC -Cunostinte SAP (constituie un avantaj) Oferta (bonusuri, beneficii): -Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa) -Mediu de lucru profesionist -Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja